Péče o psí sportovce

Potřebám sportovců rozumíme velmi dobře. Sami aktivně s našimi psy sportujeme a pravidelně se účastníme národních i mezinárodních závodů. Pokud chcete, aby váš pes podával maximální výkon v tréninku i v závodě, je nezbytné postarat se i o jeho kvalitní výživovou stránku. Bez paliva totiž tělo nefunguje správně a naopak se zvyšuje riziko zranění.

Sami jsme dlouhá léta hledali nejlepší výživové doplňky, které podáváme před i po výkonu. Investovali jsme spoustu času a peněz do různých produktů a stejně nic pořádně nevyhovovalo. Buď bylo vše předražené, nebo pejskům doplňky nechutnaly.

V této kategorii najdete produkty naší značky Canine Nutrition, ale i dalších výrobců, u kterých jsme dlouhodobě testovaly účinky ať už v rámci sportovní zátěže, tak i v případě rekonvalescence nebo po zranění. Všechny výrobky obsahují kvalitní suroviny, díky kterým naši psi podávají na závodech ty nejlepší výkony.

Cena

120121
1120121
Canine Power drink
Tip Vyrobeno v ČR
od 120 Kč

Nabušte svého psa novou energií s naším energetickým drinkem. Správná hydratace výrazně ovlivní nejenom vytrvalost, ale také sílu vašeho psa. Rychlé doplnění energie...

79/50G
P1177373 2
Tip Vyrobeno v ČR
od 120 Kč

Regenerace tvého psa nebyla nikdy lepší. Rychlé doplnění energie  Doplňuje vitamíny a minerály Ideální po výkonu Velmi rychlá vstřebatelnost Nezatěžuje trávicí ústrojí  

82/50G
2 položek celkem
Doporučené produkty
Doporučujeme produkty,
které sami vyrábíme, nebo máme vyzkoušené
Jsme pejskaři
Jsme pejskaři a fyzioterapeuti,
rozumíme psímu zdraví a dokážeme poradit
Ihned odesíláme
Ihned odesíláme
zboží skladem
Zpět do obchodu